Shikoni VOD

Filma dhe Seriale te fundit

Kemi mijëra Seriale dhe Filma në dispozicion për tij shikuar ne kualitetin më të lart...

Përjeto

magjinë e sportit

Transmetojmë të gjitha sportet tuaja të preferuara drejtpërdrejt në sportet HD dhe 4K nga e gjithë bota. Mos humbisni më ekipet tuaja të preferuara!

Serialat

dhe filmat më të fundit

Shikoni filmat dhe serialet më të fundit në cilësinë më të lartë..

 • Abonim TV

  Transmetojmë të gjitha sportet, kanalet argëtuese me filma, sport, lajme, seriale etj.
 • Stabilitet

  Shërbimet tona janë gjithmonë të gatshme me serverat tanë të fuqishëm të transmetimit.
 • Përkrahje 24/7

  Ne jemi gjithmonë në dispozicion për të ndihmuar klientët për çdo gjë

Live Sport dhe TV për ju dhe familjen tuaj

Shikoni mbi 10’000 kanale televizive LIVE dhe mijëra filma & seriale VOD që mund të i shikoni kur të dëshironi ju, në kualitetin më të lartë FHD dhe 4K

 • FHD & 4K
  Ultra HD Kualitet
 • 10'000+
  Kanale Live
 • 1000+ Kanale Botërore dhe VOD
 • Cilësia 4K dhe 8K
 • Çmime të volitshme
 • Përkrahje 24/7
Tarifat

Zgjidhni pakon tuaj...

Abonim

2 Muaj

 • .
 • Abonim 2 muaj
 • 10'000+ Kanale Live
 • 5'000+ VOD
 • Kualitet FHD dhe 4K
 • Stabilitet në maksimum
€20.00 | total
Abonim

3 Muaj

 • .
 • Abonim 3 muaj
 • 10'000+ Kanale Live
 • 5'000+ VOD
 • Kualitet FHD dhe 4K
 • Stabilitet në maksimum
€25.00 | total
Abonim

6 Muaj

 • .
 • Abonim 6 muaj
 • 10'000+ Kanale Live
 • 5'000+ VOD
 • Kualitet FHD dhe 4K
 • Stabilitet në maksimum
€40.00 | total
Abonim

12 Muaj

 • .
 • Abonim 12 muaj
 • 10'000+ Kanale Live
 • 5'000+ VOD
 • Kualitet FHD dhe 4K
 • Stabilitet në maksimum
€70.00 | total
Rekomandimet

Çfarë thonë klientët tanë për ne:

Spiros Pappas

Super dhe une kame dy vjet eshte viti i trete qe po vazhdojme dhe jame shume i kenaqur nga ju dhe sygjeroj qe te abonoheni dhe do ngeleni te kenaqur me armonine e kanaleve shqipetare,spotive,per femije e shume te tjera.

Agim Prifti
Funksionon shum mir, me mir nga te gjitha kompanit
Besmir Agrushi
Bravo jeni me te miret. Jam shum i kenaqur me ju.
Agron Vezi

Pershendetje kam dy vjet qe e shikoj dhe jan numri nje ju keshilloj te gjithve te abonheni me keta djem se jan te mrekullushem dhe kur i shkruan ne mesaxher per ndonje problem qe mund te ken kanalet te pergjigjen direkt jeni te mrekullushem ju pershendes

Albert Satka

E kam ber edhe une vjet, dhe punojne shume mire sado qe kisha Internet nga komshia, ia vlen. Ka nga gjithe bota kanale. Dhe super cmim. Nga java tjeter do e nis edhe une, se per momentin skam Internet!

Provoni shërbimet tona për 24 orë Falas

duke përfshirë edhe gjatë ndeshjeve drejtpërdrejt..

Provo Tani
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Partner
Go Top